Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

tanie strony internetowe, sprawdzona firma ?

tanie strony internetowe, sprawdzona firma ?

Potrzebuję kompleksowej usługi stron internetowych tanio z opieką. W przyszłości będę potrzebował też sklepu. Jeżeli korzystaliście z usługi i macie rozeznanie w tej branży, to chętnie skorzystam z waszej pomocy :)

Facio

Posty: 4

 
Chciałbym nie mieć kłopotów ze stroną, dlatego owszem szukam tanich stron internetowych w Warszawie, lecz szukam profesjonalnej firmy. Fajnie byłoby, gdyby to była kompleksowa usługa z pozycjonowaniem, copywritingiem. Na obecną chwilę jestem świeżakiem i nie orientuję się w tej branży, a strona w firmie to konieczność :D

dmanuss

Posty: 8

 
To chyba zdecydowanie lepiej sięgnąć z doświadczonej oferty takiej, którą oferuje firma projektująca tanie strony internetowe. Sam mam dylemat, bo wiem, iż sama stronka www nic mi nie da. Muszę mieć dobrą pozycję, ale też potrzebuję administrowania strony. Pewnie trzeba będzie poświęcić troszkę czasu, żeby znaleźć dobrego usługodawcę.

alidomus

Posty: 5

 
Korzystałem z usług tej firmy projektowej https://strony365.pl. Według mnie wyszło najlepiej, jak można :) Polecam, albowiem oprócz stron www tanio gwarantują kompleksowe usługi. Dają domenę, wsparcie przez 12 miesięcy. Można wykupić abonament i mieć z głowy najbliższy rok z męczeniem się samemu.

Sarenka

Posty: 18

 
Mnie też konieczna jest stabilnie działająca stronka. Nie dla biznesu, natomiast to chyba bez znaczenia :) Jakbyście wiedzieli coś na temat tanich stron internetowych w Warszawie, piszcie.

Hymnny4

Posty: 13

 
Wykupiłem abonament na rok. Mam teraz święty spokój z hostingiem, administrowaniem itp. kwestiami. Fajna sprawa, bo w jednym miejscu wszystko. To duża prężna firma zapewniająca tanie strony internetowe w Warszawie.

wiesław11

Posty: 15

 
Płacisz to wymagasz :) Z własnego doświadczenia polecam zbadać dokładnie, z jaką firmą projektową masz do czynienia. Nie każdy usługodawca oferujący strony www tanio w Warszawie to specjalista. Ja postawiłem na wiodącą firmę i mam pewność, że wszystko jest okej.

LOOKAS1989

Posty: 27

 
Najwygodniejsze rozwiązanie to CMS. Jak jesteś przedsiębiorcą i chcesz samemu obsługiwać stronę, to szukaj właśnie takich ofert. Jeśli chodzi o tanie strony www w Warszawie, to nie brakuje usługodawców. Sprawdzaj portfolio i opinie, bo to najwłaściwsze kryteria wyboru.

Rico

Posty: 3