Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

siatki rybackie, oferta ?

siatki rybackie, oferta ?

Poszukuję faktycznie mało nasiąkliwych siatek rybackich. Byłbym zainteresowany dużym zakupem, niemniej jednak muszę mieć pewność, iż to siatki perfekcyjnej jakości. Polecacie coś może dokładnie? Może jakiegoś sprawdzonego producenta?

francuzz

Posty: 13

 
To widzę, że rzeczywiście muszą być mocne. Jestem zainteresowany, bo dużo czytałem i dowiadywałem się o siatkach dla rolnictwa. Mnie potrzebne jest takie coś do ogrodu.

Maciejoo

Posty: 31

 
Wszystko zależy od parametrów. Jak wybierzesz siatki dla rolnictwa, to możesz wykonać z nich nawet ogrodzenie. Wówczas jednak lepiej skorzystać z usługi montażu. Sam korzystałem i poszło szybko i sprawnie. Jestem zaspokojony nie tylko ze skuteczności tego rozwiązania, ale też z odporności takiej siatki na uszkodzenia mechaniczne i staranie czynników pogodowych.

duszeniec

Posty: 26

 
A co powiecie o siatkach rybackich? Czy ten materiał będzie rzeczywiście na lata? Mam dylemat czy zdecydować się na tego typu rozwiązanie, czy może szukać czegoś bardziej profesjonalnego?

PabloSSS

Posty: 26

 
Kupiłem tutaj siatki rybackie i to w dodatku w dobrej cenie https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/sieci-siatki-rybackie. Sprzedawca dokładnie zaznajomił mnie, z jakim asortymentem mam do czynienia i jak to zamontować. Polecam.

yaoks

Posty: 8

 
Mnie zależałoby na siatkach na woliery. Widzę, że tu raczej hodowcy są zgodni co do tego, że zarówno polietylen, jak i polipropylen są odpornymi i wytrzymałymi tworzywami. Muszę wszystko wymienić od nowa, więc chcę mieć pewność, że decyduję się na profesjonalne rozwiązanie :)

propek1

Posty: 7

 
Siatki rybackie są fachowym rozwiązaniem. Nie widzę powodów, żeby szukać czegoś innego. Sprawdzają się wyśmienicie, sami ich używamy. Nic się z nimi nie dzieje. Mamy je od lat i nie narzekamy. Odpowiednio są najlepsze ze wszystkich, z których dotychczas korzystaliśmy.

dariuszek1878

Posty: 28

 
Jeżeli chodzi o montaż siatek dla zwierząt domowych, to z całą pewnością poradzisz sobie sama. Masz instrukcję, a poza tym zawsze możesz dopytać obsługi sklepu. Ja sama wykonałam takie zabezpieczenie na balkonie :D

Lupusx

Posty: 15

 
Właśnie szukam tego typu siatek hodowlanych. Mam nadzieję, że polecicie jakiegoś dobrego producenta. Wiem, że PP jest sprawdzonym materiałem, ale też chyba jakość zależy od wykonania?

codePerformance

Posty: 14