Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Namioty handlowe, sklep online ?

Namioty handlowe, sklep online ?

Potrzebuję kupić dobrej jakości opielacz ręczny. Wcale nie musi być tani, albowiem chcę kupić trwały wyrób chociażby na kilak lat. Mam kilka adresów sklepów w sieci, a wy polecacie może jakiś konkretny? Czekam i dzięki.

david011

Posty: 8

 
Bardzo atrakcyjne propozycje. Niekoniecznie też tylko do ogrodu. Ale grill ogrodowy to na pewno sobie sprawię. Trzeba wymienić staruszka :) Przyszedł już na niego czas.

gumisiek45

Posty: 10

 
Polecam agrowłókninę. Moje uprawy zawsze okrywam na początku wiosny, dzięki temu nic im nie szkodzi, żadne przymrozki, deszcze, wiatry itd. Nadaje się też do ściółkowania.

Hihi_WWW

Posty: 28

 
Tu macie tanie grille ogrodowe http://domogrod24.com/pl/c/Grille/286. To sklep internetowy z hurtowymi cenami. Jak najbardziej polecam, mają trwałe wyroby. Jeśli chodzi o grille to chyba jedna z najniższych cen, z jaką się spotkałam. Polecam.

hertinho

Posty: 23

 
Taki sprzęt ogrodniczy to komfortowe rozwiązania. Wiem coś o tym, bowiem gdy nie miałem opielacza ręcznego to rzeczywiście mocno się napracowałem. Z takim gadżetem to sama przyjemność :)

Grabow12

Posty: 30

 
Nam nawadnianie pola spędziło sen z powiek. Jakoś nie umieliśmy sobie poradzić z tym samymi. A fachowiec krzyknął sobie oj niezbyt atrakcyjną dla nas kwotę. System jest, ale gdyby człowiek miał doświadczenie, zrobiłby sobie sam.

matek562

Posty: 10

 
Też muszę taki namiot handlowy sobie sprawić. Zależało mi na naprawdę szybkim rozkładaniu i składaniu i to, żeby był lekki. W sieci ofert jest sporo zwłaszcza, jeśli chodzi o producentów, ale i tak jest drogo u nich.

Anno Domini

Posty: 21

 
Jeżeli chodzi o namioty ogrodowe to wcale nie jest to znaczny wydatek. Można kupić mniejszy przecież. My też taki mamy i nie narzekamy. Cała 4 osobowa rodzinka mieści się w nim z powodzeniem.

didiw

Posty: 31

 
Z tunelów foliowych korzystam od zawsze, lecz tu widzę, iż mają je w niezmiernie dobrej cenie, więc nie wiem, czy przypadkiem sobie nie dokupię. Z takich foliaków zawsze jestem zadowolony, bowiem chronią młode roślinki wspaniale. Ogólnie to mają naprawdę sporą ofertę, nawet nie spodziewałem się, iż w takiej dobrej cenie.

Pamooko

Posty: 14