Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

siatki na oczka wodne, tania firma ?

siatki na oczka wodne, tania firma ?

Poszukuję ofert siatek na ogród. Może polecicie jakiś dobry sklep czy producenta, gdzie robiliście kupowanie, jeżeli robiliście niewątpliwie :D Chętnie skorzystam, bowiem mam poważny dylemat. Nie mogę się zdecydować.

demonn

Posty: 12

 
To najlepszy jest polipropylen? Bo z tego co widziałem, to są też polietylenowe siatki na baseny? Różnią się one czymś. Chciałbym wiedzieć, bo w przyszłym roku sam będę miał podobny problem, żeby zabezpieczyć basen. Julka zacznie już chodzić, więc koniecznie muszę coś wymyślić. Jak coś, to piszcie :-)

mniszek56

Posty: 8

 
Tego typu siatki na trampoliny użyliśmy, żeby ogrodzić plac zabaw w ogrodzie. Całość niesłychanie dobrze się prezentuje i jest trwała. Siatki można nabyć online. Wówczas wychodzi nawet taniej. Jak zamawiasz większą ilość, to masz bezpłatną dostawę. Wybraliśmy sobie ciekawy barwa i małe oczka. Naprawdę polecam.

Jack232

Posty: 10

 
Robiłem takie zabezpieczenie u siebie, więc mogę polecić tę ofertę https://bagan.pl/siatkiochronne-naogrod/siatkidotrampoliny. Mają tutaj szeroki asortyment siatek na trampoliny. To siatki z samych najlepszych materiałów jak PP czy PE. Na lata użytkowania i akurat tutaj można nieco zaoszczędzić na zakupie.

pawel253

Posty: 10

 
Dużo jest sklepów z siatkami na hamaki. Na pewno opłaci się kupić w którymś z renomowanych, bo wtedy masz pewność co do jakości. Na takiej siatce to bym jednak nie oszczędzał, bo przecież musi być bezpiecznie :) Ale ogólnie fajna sprawa, podobno bardzo wygodne.

Lupusx

Posty: 11

 
A po co ci inne? Siatki na oczka wodne niezwykle ładnie wyglądają i są skuteczne, niemniej jednak też kupujesz je na lata, bowiem nie nasiąkają wodą i się nie niszczą. Zabezpieczasz siatką zbiornik przed zanieczyszczeniami, zwierzętami, ptakami i dziećmi. Polecam.

mew soncz7777

Posty: 10

 
Mogę wypowiedzieć się jako kobieta :) Sama jestem pod wrażeniem, jak prezentują się siatki na ogród. W sumie też myślałam, iż to niezbyt jakościowy materiał, niemniej jednak się myliłam. Jest odporny na warunki pogodowe, niemniej jednak jeśli chodzi o wygląd całości, to polecam. Efekt można powiedzieć, iż wow.

Fanatyk

Posty: 18

 
Fajna sprawa i satysfakcja, że samodzielnie się coś zrobiło do ogrodu. W sumie na takich siatkach na hamaki można zaoszczędzić. Zakup nowego nie należy do tanich, zwłaszcza jeśli się weźmie pod uwagę te duże modele. Ja zdecydowałem się wielkość oczek 2x2cm i grubość 2mm. Jest wystarczająca, ale masz też grubości 3, 4 i 5 mm.

Laleczka

Posty: 19

 
Takie siatki na basen to konieczność. Dopóki nie mieliśmy dzieci, można było sobie tę kwestię darować, ale teraz nie wyobrażam sobie życia bez tego zabezpieczenia. Mąż kupił przez internet, bo było taniej. Warto pamiętać jednak, żeby była to siatka z polipropylenu, ponieważ ten jest bardzo odporny na wpływ warunków pogodowych i uszkodzenia.

Lupusx

Posty: 12

 
Iż też tak w ogóle robią takie badziewie. Kupiliśmy trampolinę na promocji, niby tylko oszczędność, albowiem też trzeba było po sezonie nabyć nowe siatki do trampolin i wymienić. W sumie nie wiem, z czego to była siatka, lecz teraz wiem, że PP jest najlepszy. Od razu widać różnicę nawet w samym użytkowaniu. Polecam.

ZaNK3R

Posty: 17