Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

angielski Łódź

angielski Łódź

Czy korepetycjami z angielskiego udało wam się podnieść poziom i z kim w Łodzi w ogóle warto rozmawiać?

grzes3345

Posty: 6

 
Na korepetycjach przede wszystkim uczysz się rzeczy, które są faktycznie potrzebne. Nic na siłę i to jest prawidłowa idea nauki.

andrzej99

Posty: 11

 
W rok można się przygotować na korkach do matury z angielskiego, nawet rozszerzonej i wcale tak dużo czasu nie stracisz.

francuzik

Posty: 6

 
Na korepetycjach nie masz nigdy bezsensownych prac domowych. Przed maturą praktycznie nie chodziłem do szkoły i robiłem zadania zadane przez lektora. To się opłaciło, bo zdałem maturę najlepiej w klasie, a nikt mnie o to nie podejrzewał.

namok

Posty: 11

 
W tamtym roku maturę podstawową i rozszerzoną z angielskiego napisałem na ponad 90%. Zasługa tomedo.pl, bo rok na korepetycjach indywidualnych spędziłem. Spotkania dwa razy w tygodniu i to wystarczyło, aby przerobić naprawdę mnóstwo materiału. Przyznam, że myślę realnie o zostaniu tłumaczem angielskiego, a jeszcze kilka lat temu byłem totalnym zerem w temacie.

Klarka45

Posty: 19

 
Nawet w krajach trzeciego świata uczą się angielskiego 2 godziny dziennie? A u nas? Dwie godziny tygodniowo to jest chyba maks w szkole. Korepetycje to nie tylko dodatek, ale wręcz sprawa obowiązkowa.

Kuniarz

Posty: 12

 
Nauka w domu się sprawdza, bo uczysz się w przestrzeni, którą znasz, czujesz się bezpiecznie. To ma duży wpływ na spokój ucznia.

Mr Frog

Posty: 9

 
Zawsze warto sprawdzić kilku lektorów zanim podejmiesz ostateczną decyzję. I koniecznie ustal racjonalną efektywność. Dwa razy w tygodniu + samodzielne powtarzanie przez kilka godzin to idealne połączenie.

muzyczny55

Posty: 10

 
Jak człowiek pierwszy raz przełamie barierę mówienia po angielsku to jest naprawdę świetna motywacja i wstęp do ciekawej drogi zawodowej nawet.

alidomus

Posty: 5

 
Warto w tych czasach uczyć się na tłumacza, ogarniać wiele języków obcych, bo to moim zdaniem przyszłość.

Fanatyk

Posty: 18