Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

E-papierosy, dobry sklep

E-papierosy, dobry sklep

Hejka.

Czy możecie powiedzieć cokolwiek dobrego o papierosach elektronicznych? Widziałem takie propozycje na licznych stoiskach, ale póki co nie jestem do nich przekonany.

czystowe

Posty: 19

 
Hej. W mojej opinii e-papierosy mają walory zdrowotne, ponieważ nie wytwarzają dymu, a jednocześnie unikamy wielu bardzo różnych substancji, których wdychanie byłoby niewskazane.

Może poskutkować to nawet poprawą naszej kondycji zdrowotnej.

Penio

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Zastanawiałem się nad tym, co niesie za sobą zakup e-papierosa. Zrealizowałem ten zakup i wówczas przekonałem się, iż to przede wszystkim wygoda, bo z takiego produktu można korzystać dosłownie wszędzie.

Jego zaletą jest fakt, że nie wytwarza dymu, a zarazem unikamy całego mnóstwa szkodliwych substancji. Mało tego wykluczona jest możliwość zaśnięcia z odpalonym papierosem i nie czynimy innych biernymi palaczami.

doprzodu56

Posty: 21

 
Witam.
E-papierosy zaczęły mnie interesować, gdy wnikliwiej zacząłem przyglądać się swoim wydatkom. To okazało się słuszne, albowiem prędko znalazłem sprawdzony sklep: http://www.palimy.com/pl/c/E-Papierosy/18, gdzie zrealizowałem z pomocą sprzedawcy swój pierwszy kupowanie. Mogę swobodnie polecić!

Acclaim

Posty: 18

 
Hej. Zamiast kupić kilka paczek papierosów zdecydowałem się, iż od teraz będę palił e-papierosy. Mój wydatek wcale nie był wyższy, bo na sprawdzonego e-papierosa wydałem 300 złotych, a olejki do niego są przesadnie tanie i kupuję je w Internecie. Mogę polecić takie rozwiązanie!

nikolusw

Posty: 20

 
Hej. W mojej opinii e-papierosy mają walory zdrowotne, gdyż nie wytwarzają dymu, a jednocześnie unikamy sporo bardzo przeróżnych substancji, których wdychanie byłoby niewskazane.

Może poskutkować to nawet poprawą naszej kondycji zdrowotnej.

Krzy25

Posty: 26

 
Hejka. Ratunkiem od papierosów miały być dla mnie papierosy elektroniczne, które miały mnie „wyprowadzić z nałogu”. Muszę przyznać, że częściowo się to udało, ponieważ nie palę już teraz zwykłych papierosów. Żona od razu dostrzegła różnicę, bowiem mówi, że moje ubrania nie śmierdzą, o czym przekonałem się także sam dzięki brakowi dymu.

Basia

Posty: 20

 
Witam serdecznie.

Moi znajomi coraz częściej sięgają po e-papierosy twierdząc, iż są one dla nich zdrowsze od zwykłych papierosów. Miałem na ten temat nieco wątpliwości, lecz poczytałem troszkę w Internecie i okazało się to prawdą. Myślę, iż to ciekawa alternatywa dla ludzi, które mają ten nałóg.

didiw

Posty: 31