Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Przegrywanie vhs na dvd, Poznań

Przegrywanie vhs na dvd, Poznań

Hej. Poszukuję sposobu na to żeby wykonać prezent dla rodziców, potrzebna mi do tego osoba zajmująca się przegrywaniem vhs na dvd. Proszę, niech ktoś się odezwie!

DVDiss

Posty: 20

 
Cześć.

Takie życie że technika i zresztą wszystko inne idzie do przodu i się zmienia. Jednak nie ma problemy z pewnymi sprawami, bowiem istnieją firmy pomagające osobom które tego potrzebują.

reavan

Posty: 33

 
Witam.

Może ja wam pomogę, sama byłam w kropce jak szukałam takiej firmy, ale na szczęście przeszukując Internet trafiłam na link http://przegramyvhsnadvd.org.pl i można powiedzieć że problem mi się sam szybko rozwiązał. Może komuś jeszcze ten link pomoże.

Ja polecam.

Marko

Posty: 19

 
Cześć.

Jestem zrozpaczona ponieważ odnalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się iż odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa bo przecież dzisiaj to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

Lamey

Posty: 21

 
Witam.

Dzięki bardzo za ten link ja również skorzystałam. Dodatkowo po przegrywałam pozostałe kasety z różnymi wydarzeniami z życia mojej rodziny. Będziemy mieć dzięki temu pamiątki na długie lata.

Może kiedyś moje wnuki to zobaczą.

Ptaszyna

Posty: 10

 
Dzień dobry. nawiązując do omawianego problemu na tym forum, stwierdzam że żądnego problemu nie ma albowiem dzisiaj technika pozwala spokojnie wrócić do nagrań sprzed lat i można je odtworzyć na nowoczesnym sprzęcie.

Czasowy

Posty: 21

 
Cześć.

Jestem zrozpaczona ponieważ znalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się że odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa bo przecież teraz to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

RufleX

Posty: 24