Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Arduino sklep

Arduino sklep

Witam.

Czy Arduino UNO będzie dobrym wyborem dla początkującego? Oceńcie moją propozycję :)

mniszek55

Posty: 10

 
Dla mnie http://abc-rc.pl/Arduino to najlepszy sklep z modułami Arduino, z którym miałem kiedykolwiek do czynienia. Przekonacie się o tym samodzielnie, gdy nie będziecie zdecydowanym klientem, a oni poświęcą Wam naprawdę niezwykle sporo czasu, abyście dopasowali produkt do swoich indywidualnych potrzeb. Szczerze polecam, albowiem jeszcze będę u nich kupował! :)

derWER

Posty: 21

 
Nie wydaje mi się, abyście byli rozczarowani, gdy dokonacie zakupu Arduino mega. To akurat płytka deweloperska, jaka powinna być w stanie sprostać Waszym oczekiwaniom. Wykorzystuje ona dający dość duże możliwości mikrokontroler ATmega2560. Jego kompatybilność stoi na wysokim poziomie, co sam doceniłem.

Januszek

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o płytki deweloperskie to moje uznanie zdobyła Arduino Mega. Cenię ją przede wszystkim za kompatybilność, którą pewnie także docenicie, jeśli zdecydujecie się na jej zakup. Ogromna ilość wejść i wyjść cyfrowych, nowy układ USB, rozmaite porty szeregowe – to tylko część zalet, o których możemy mówić w przypadku tej płytki.

duszeniec

Posty: 26

 
Trudno przejść obojętnie wobec Arduino mega, bowiem taka płytka deweloperska nie pojawia się na rynku przesadnie często.

Wygoda, szeroka funkcjonalność i obecność rozmaitych wejść/wyjść, duża ilość pamięci FLASH – to wszystko jej zalety :)

eriost56

Posty: 27

 
Wybierając sklep z Arduino polecam skupić się na tym, aby wybrać najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach. Potrafią się one różnić w sklepach internetowych dość znacznie. Warto zadbać o to, aby nie przepłacić i zagwarantować sobie tanią wysyłkę. Ja tak robię.

frutes45

Posty: 13

 
Coraz częściej widzę na tym forum pytania o zestaw Arduino, co mnie bardzo cieszy, ponieważ także od niego zaczynałem, a teraz jestem już zdecydowanie bardziej zaawansowany w ten klocki. Powiem szczerze, że zaczynając nie miałem zielonego pojęcia na ten temat, ale jak widać ciężką pracą człowiek jest w stanie naprawdę bardzo wiele osiągnąć. Bez wahania kupujcie takie zestawy.

Katolik

Posty: 22

 
Wydaje mi się, że pod względem popularności Arduino UNO nie ma sobie równych. Ten moduł wyróżnia się przede wszystkim 14 cyfrowymi wejściami i wyjściami, a ponadto sześcioma kanałami PWM.

O możliwościach decyduje także 6 wejść analogowych i dużo interfejsów :)

Czasowy

Posty: 21

 
Z mojej perspektywy Arduino IDE to jedno z lepszych środowisk programistycznych, dzięki któremu istnieje możliwość pisania własnych kodów na mikrokontrolery. Stworzenie własnego projektu nie jest zbyt ciężkie. Mogę pochwalić środowisko za fakt, że dostępnych jest niezwykle dużo dodatków, a bogata dokumentacja pomaga w nauce.

enriquess

Posty: 17