Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

siatka asekuracyjna, poszukuję !

siatka asekuracyjna, poszukuję !

Witam. Gdzie kupowaliście siatki dekarskie? Znacie może jakąś ofertę godną polecenia? Jeżeli możecie polecić jakiś sprawdzony sklep online, chętnie skorzystam. Czekam i z góry dziękuję za wszelką pomoc w temacie.

waclawk6

Posty: 9

 
PP jest niesłychanie wyśmienitym tworzywem. Odkąd mamy siatki na rusztowania właśnie z polipropylenu, nic się z nimi nie dzieje. Wcześniej co budowa trzeba było zmieniać, bowiem pękały itp. To rozsądna inwestycja.

codePerformance

Posty: 16

 
A możecie podpowiedzieć, który materiał polipropylen czy polietylen będzie doskonalszy na siatki do elewacji budynku? Chodzi, żeby się mniej brudził. Może macie doświadczenie w temacie?

Gruamer

Posty: 14

 
Polecam ten sklep, ponieważ sami zrobiliśmy tutaj zakup siatek do ochrony elewacji https://fulo.pl/63-siatki-do-elewacji. Mają szeroką ofertę, można wybrać u nich naprawdę dobrej jakości siatki PP w korzystnej cenie. Wysyłka szybka i ogólnie bardzo rzetelny sprzedawca.

damkaa4

Posty: 13

 
Ktoś pytał o PP, czy jest odpowiedni dla siatek na rusztowania. Tak, ponieważ to tworzywo elastyczne i solidne. Nie pęka i nie rozciąga się. Z własnego wyboru jestem bardzo zadowolony, dlatego polecam. Polipropylen sprawdza się też w ramach siatek asekuracyjnych.

Jacuś

Posty: 10

 
Jaką wielkość oczka należy wybrać, jeśli chodzi o siatkę asekuracyjną? Jeszcze takiej nie kupowałem, a potrzebna jest teraz koniecznie. Może jakiś sklep polecacie, konkretną ofertę?

beata77

Posty: 11

 
Ktoś pytał o PP, czy jest stosowny dla siatek na rusztowania. Tak, gdyż to tworzywo elastyczne i solidne. Nie pęka i nie rozciąga się. Z własnego wyboru jestem niesłychanie usatysfakcjonowany, dlatego polecam. Polipropylen sprawdza się też w ramach siatek asekuracyjnych.

codePerformance

Posty: 15