Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

artykuły o zdrowiu, portal lifestylowy

artykuły o zdrowiu, portal lifestylowy

Poszukuję naprawdę wartościowych poradników o finansach. Niedługo czeka mnie kredyt hipoteczny. Chciałbym już teraz dowiedzieć się na ten temat jak najwięcej. Polecacie coś konkretnego? Z góry olbrzymie dzięki.

DaNceR

Posty: 4

 
Tak poradniki o domu, to doskonała sprawa. Poszukuję takich zwykle, gdy muszę wywabić plamę i uratować przypalony obiad. Typowo babskie sprawy i tajemnica, więc nic więcej już nie piszę :D

ksyhoo

Posty: 26

 
Ostatnio mocno wpuściłem się w sferę szeroko pojętego biznes :D Nie mam zamiaru zrezygnować, wręcz przeciwnie studiuję wszelkie poradniki o marketingu. Czytam wszystko :)

@marcelko

Posty: 23

 
To stronka z artykułami o zdrowiu http://citymag.pl/dobry-program-do-fakturowania/. Już niejeden raz przekonałam się, że to bardzo rzetelne wpisy. Polecam z własnego doświadczenia. Duża ilość ciekawych artykułów również fajnych przepisów na domowe zdrowe jedzonko.

Adi666

Posty: 20

 
Najchętniej czytam artykuły o domu. To właśnie one pozwalają mi na zmiany. Najbardziej lubię wpisy o tym, jak zmienić aranżację mieszkania bez konieczności wydawania fortuny :D Jest tego trochę, dlatego mam w czym przebierać :) Poza tym czytam dużo o ludziach. Ich historiach życiowych takich, które mnie samą motywują do działania.

bruklin187

Posty: 6

 
Nie pisz głupot. Jest wiele ciekawych poradników o technologii. Mój syn wiecznie coś ciekawego wynajduje i opowiada. Niekiedy jestem pod wrażeniem :D Chyba za mało czasu spędzasz przy kompie ;) Pozdrawiam.

x_0czes

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o sprawy firmy, to może jakiś profesjonalny doradca? Niekiedy trzeba zasięgnąć dokładniejszej porady niż tylko czytanie artykułów o finansach. Poszperam, poszukam i podeślę jakieś poradniki. Może da ci się samemu, jak nie poszukaj pomocy. Choćby na jakiś czas, póki firma nie stanie na nogi.

Miki

Posty: 12

 
Ja raczej też nie mam problemów ze odnalezieniem pomocy w Internecie. Teraz jest dostępnych rzeczywiście dużo profesjonalnych poradników o finansach zupełnie za darmo. Lecz to prawda, iż trzeba mieć tę umiejętność poszukiwania. W tej dziedzinie jestem dobry, więc może wobec tego zawsze mam tyle szczęścia.

milenka

Posty: 11

 
To prawda, iż wszelkie poradniki o zdrowiu trzeba traktować z pewnym dystansem, szczególnie gdy dotyczą chorób i dolegliwości. Na pewno można korzystać z przepisów na zdrowe obiady itd. Kiedy zaczynałam zdrowy tryb życia, takie właśnie blogowe porady były moim jedynym wsparciem.

Facio

Posty: 9

 
A co z artykułami o finansach? Temat ucichł, a ja miałem nadzieję, iż komuś będzie zależało na zaoferowaniu pomocy :( Na poważnie, właśnie przejrzałem już wasze polecenia i jestem zaspokojony. Nawet żonie niektóre z tych portali przypadły do gustu. Dziękuję.

matek562

Posty: 5