Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

siatki na hale, tania oferta ?

siatki na hale, tania oferta ?

Dzień dobry. Orientujecie się może Państwo, gdzie najlepiej kupić siatki ochronne na hale sportowe. Wygląd też się dla nas liczy. Cena mniej, bo budżet okazał się nawet spory. Bardzo dziękujemy za każdą odpowiedź.

alus

Posty: 7

 
Też nie możemy się zawieść na jakości i szukamy dobrego sklepu lub producenta najlepiej. Wyposażenie hali sportowej w piłkochwyty tak czy inaczej będzie nas sporo kosztowało, więc jak już inwestować to z głową. Na szkolnym boisku mamy w planach wymienić ogrodzenie na siatkowe. Jak coś wiecie w temacie, piszcie.

q_wer

Posty: 12

 
Ja podpytam już w samym sklepie, bo nie chcę ryzykować. Nie bardzo orientuję się w kwestii parametrów siatek na piłkochwyty. Pewnie w sklepie udzielą najlepszej podpowiedzi.

Kostek7

Posty: 22

 
Dzisiaj również stawiamy na innowacyjne wyposażenie hali sportowej i już niedługo będziemy mogli pochwalić się i zaprosić na rozgrywki :) Wybraliśmy po długim namyśle siatki polipropylenowe, bo właśnie o nich są najlepsze opinie. Są przede wszystkim skuteczne i trwałe, a na takim rozwiązaniu nam zależało.

andrzej99

Posty: 11

 
Piłkochwyty na hale kupowałem tutaj siatki-sportowe.pl. To znany sprzedawca z bardzo dobrymi opiniami. Ma szeroki asortyment, ceny przystępne. Towar był wysłany zaraz po wpłacie. Polecam.

Kitas

Posty: 24

 
U nas z nowym rokiem też plany na zmiany na hali sportowej. Przejrzeliśmy sporo ofert, ale chyba jednak również postawimy na siatkę polipropylenową. Też orientowaliśmy się w opiniach i to będzie właściwy sposób na zabezpieczenia. Poza tym też będzie w końcu nowoczesny wygląd.

Wariat

Posty: 10

 
Ciekaw jestem, ile taka usługa kosztuje. Może dam radę sam zamontować siatkę zabezpieczającą. Chodzi w zasadzie o kilka zabezpieczeń, no natomiast może być, że sobie nie poradzę. Jak coś, to zawsze możecie polecić jakąś ekipę montażystów. Jak to się mówi przezorny zawsze ubezpieczony. Pozdrawiam.

aligator3

Posty: 24

 
Nawet przy niewielkim budżecie można pozwolić sobie na siatki sportowe. Nie są drogie, a w sieci można znaleźć sporo ofert prosto od producenta. Pamiętać jednak trzeba o certyfikatach, bo tu można się nabić w butelkę. Jak się decydujecie, to naprawdę bardzo ważna kwestia. Najlepsze są siatki polipropylenowe oraz polietylenowe.

Kitas

Posty: 11