Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

artykuły o zdrowiu, który portal ?

artykuły o zdrowiu, który portal ?

Jakie artykuły o finansach polecacie? A może dokładniej. Szukam strony, gdzie porady są naprawdę doświadczone, a nie pisane poprzez pseudo specjalistów w tej dziedzinie, którzy przeredagowują inne artykuły.

hertinho

Posty: 6

 
Portal lifestylowy to świetne miejsce, gdzie można znaleźć wiele konkretnych porad. Mnie najbardziej ciekawią wskazówki dla domu, jak urządzić, jak wyposażyć. Już niedługo będziemy mieli swoje pierwsze własne gniazdko, więc tym bardziej chłonę potrzebną wiedzę. Doświadczenie z pewnością przyjdzie z czasem :)

fertuś45

Posty: 9

 
Czas chyba pomyśleć o jakimś rzetelnym kursie. Choć nie ukrywam, że najpierw czytałem dużo artykułów o marketingu na blogach i portalach. To pomogło mi liznąć wiedzy. To jednak zbyt mało, żebym był pewien rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Jak myślicie?

labuh

Posty: 16

 
A może tutaj ktoś wstrzeli się w moją potrzebę :D Poszukuję porządnych artykułów dla domu. Naprawdę przydatnych porad. Jeżeli macie własny sprawdzony serwis, nie obawiajcie się zaproponować :)

Marioleczka

Posty: 11

 
Systematycznie korzystam z porad na portalu http://citymag.pl/pozycjonowanie-lokalne/. Najwięcej artykułów o zdrowiu, niemniej jednak widziałam, iż kategoria marketing jest też dość spora. Można poczytać również porady na temat finansów.

Radziu

Posty: 20

 
Widzę, iż mało kto poleca tu jakieś fajne poradniki o finansach. Nie znacie niczego darmowego i rzetelnego do poczytania? Jak ktoś coś, to naturalnie czekam z niecierpliwością.

misiu56

Posty: 8

 
Lubię czytać poradniki o technologii. Ciekawi mnie wszystko, co teraz wymyślają :) Czasami aż trudno uwierzyć, iż można mieć co czynienia z takimi rzeczami. Jak macie jakieś własne propozycje blogów czy serwisów, to chętnie poczytam. Polecajcie, dawajcie :D Z góry dzięki.

reavan

Posty: 33