Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Kraków! Gdzie kupię eko żywność!!?

Kraków! Gdzie kupię eko żywność!!?

Hej. Pomyślałem, że zabiorę przyjaciółkę na ekologiczne jedzenie w Krakowie. Gdzie powinniśmy się udać, aby dobrze zjeść?

Jesteście w stanie polecić jakieś miejsce?

Sarenka

Posty: 24

 
Hej.

Jeżeli chodzi o jedzenie ekologiczne w Krakowie to jestem w stanie wymienić Ci choćby kilkanaście sklepów, natomiast pożądane byłoby byłoby gdybyś sprecyzowała własne miejsce zamieszkania, albowiem z całą pewnością nie uśmiecha Ci się wędrować przez całe miasto po chleb lub owoce, gdy takowych Ci zabraknie :)

skwiatek

Posty: 32

 
Coraz bardziej znana jest moim zdaniem ekologiczna żywność w Krakowie.

Zauważyłem to, albowiem dużo sprzedających na targowiskach podkreśla, które produkty pochodzą z ekologicznej produkcji, a które nie. Bardzo częstokroć można dostrzec ważne różnice w ich wyglądzie oraz smaku.

Sprawdziłem to i mogę potwierdzić :)

Madzia

Posty: 16

 
Moim zdaniem mitem jest, iż trudno jest znaleźć ekologiczne warzywa w Krakowie. Wydaje mi się, iż każdy, komu nie brakuje zaangażowania, winien poradzić sobie z tym zadaniem w mgnieniu oka.

Wystarczy popytać znajomych, a zarówno być może w sklepie ekologicznym, który nie oferuje warzyw.

sesef

Posty: 28

 
Żywność ekologiczna w Krakowie dostępna jest tak samo jak w dużo innych miastach. Wystarczy jedynie włożyć odrobinę wysiłku, aby ją znaleźć. Istnieją właściwe sklepy i stoiska, choć zdrowe produkty możemy znaleźć także na targowisku, gdzie kupujemy warzywa i owoce.

PabloSSS

Posty: 26

 
Nie wiedziałam, jakie kryterium wybrać, aby trafiała do mnie najlepsza ekologiczna żywność w Krakowie. Na szczęście trafiłam na to forum dyskusyjne i uzyskałam fachową wiedzę z Waszej strony. Wygląda na to, że na stałe zainteresuję się ekologiczną żywnością, to wasza zasługa.

dzipkis

Posty: 23

 
Nie mam wątpliwości, że dobrze zrobiłam interesując się tym, co ma mi do zaoferowania ekologiczna żywność w Krakowie. Miałam do czynienia z całkiem sporą ilością sklepów, spośród jakich wybrałam jeden. Sprzedawca okazał się dla mnie niezmiernie pomocny i odpowiedział na wszystkie pytania.

alklu7

Posty: 26

 
Przez długi czas interesowało mnie ekologiczne jedzenie w Krakowie, natomiast nie potrafiłem zmobilizować się, aby własne zainteresowanie zamienić w czyny, a więc faktycznie jeść zdrowo.

Dopiero niedawno narzeczona zaprowadziła mnie do sklepu z takim asortymentem. Co mnie zaskoczyło? Bardzo wysokie ceny produktów, natomiast wygląda na to, że zdrowe odżywianie po prostu kosztuje.

Andzia

Posty: 27

 
Niedawno dowiedziałem się, iż lokalny sklep ekologiczny w Krakowie proponuje nawet ekologiczne jedzenie dla dzieci. Postanowiłem skorzystać z takiej oferty, a więc całą rodziną przerzucić się na ekologiczną żywność. Mogę pochwalić się, iż moje poczynania zakończyły się sukcesem.

Damiano

Posty: 23

 
Gdy chodzi o produkty ekologiczne to zawsze zamawiam ten sam zestaw, a mianowicie całą paczkę ekologiczną. Więcej na jej temat możecie przeczytać tutaj: http://www.paczkajakuba.pl/czym-jest-paczka, bo właśnie w tej firmie zamawiam całą paczkę. Składa się ona z owoców, warzyw, a także jajek.

Sarenka

Posty: 21