Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

fotograf na wesele zielona góra, poszukuję!

fotograf na wesele zielona góra, poszukuję!

Zacząłem się interesować fotografem, który mógłby mi wykonać fotografie ślubne. Nie za niesłychanie się na tym znam, wobec tego dajcie znać, na co w ogóle zwracać uwagę? Moje doświadczenie w tym na nieszczęście jest zerowe.

suderuss3

Posty: 2

 
Wiem, że jest fotograf na ślub z Zielonej Góry, który wykonuje piękne zdjęcia. Znajomi ostatnio korzystali z jego usług. Nie wiem niestety jak się nazywa, ale się dowiem.

oooo_ooo

Posty: 6

 
Im wiecej jest fotografii tym lepiej. Nigdy wszystkie nie będą super. Jeżeli zamówi się sto czy dwieście fotografii to fotograf nie byłby w stanie wszystkich wykonać super. Ile by mu to miało zająć czasu? Goście na weselu oprócz się bawić to by się musieli ustawiać do fotografii. Tutaj idzie się na żywioł i z tych setek fotografii zawsze się coś wybierze.

Facio

Posty: 4

 
Super fotografa na wesele w Zielonej Górze odszukałam na http://jacekpatecki.pl i polecam Wam tę osobę. Wielu moich znajomych ma zdjęcia właśnie od tego pana i wszyscy jesteśmy faktycznie niezmiernie zadowoleni.

Franusik3

Posty: 4

 
Obecnie fotografie są kosztowne. Niestety cały ślub i wesele też do tanich nie należą, dlatego nie powinno to nikogo dziwić. Można zrobić sobie film z tego wydarzenia, lecz fotografie są takim dopełnieniem, dlatego pożądane byłoby je zlecać. Wybieramy kogoś, kto się na tym niesłychanie dobrze zna i wykona takie fotografie ślubne, z jakich będziemy niesłychanie zadowoleni.

kadajo

Posty: 2

 
Wybór fotografów jest bardzo duży. Niestety nie każdy wie jak wykonywać w pełni profesjonalne zdjęcia. Najlepiej jest to sobie sprawdzić w portfolio a wtedy wiemy czy taka osoba jest dla nas odpowiednia czy nie.

jonek91

Posty: 19