Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

kalkulator biegowy, znacie ?

kalkulator biegowy, znacie ?

Słyszałem od znajomych, iż jest coś takiego jak kalkulator biegowy. Na nieszczęście nie wiem, na czym on polega i co się z nim sprawdza. Czy jesteście w stanie mi to wytłumaczyć? Na których stronach korzystać z kalkulatorów.

Gucio

Posty: 1

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wtedy trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

pawel253 

Posty: 3

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, iż masz niedowagę lub nadwagę i wtedy trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

kryj

Posty: 9

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas olbrzymiego smogu mnóstwo zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niesłychanie źle wpływa na nasze zdrowie.

wacek56

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o kalkulator BMI to znajdziesz go właśnie na tej stronie inertentowej https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI. Strona jest właśnie stworzona dla osób, które uprawiają sport. Można na niej znaleźć również różne kalkulatory, a także istotne informacje na temat biegania.

Strzała

Posty: 12

 
Kalkulator BMI służy do tego, byś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on niesłychanie dobry, gdy wydaje Ci się, że masz niedowagę lub nadwagę. W bezproblemowy sposób można to obliczyć.

mniam.dobosz

Posty: 17

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na wielu stronach możesz znaleźć wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

Babeczka

Posty: 10

 
Powiem Ci, że należałoby sobie zbadać porządne tętno bieganie. Będziesz wtedy wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

Uroczy Boys

Posty: 27