Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

filtr butelka, jaka firma ?

filtr butelka, jaka firma ?

Kupujecie plastikowe butelki czy inwestujecie w te specjalne butelki na wodę z filtrami? Mam już trochę dość tego plastiku, który się wala po całym domu i chyba wybiorę do drugie.

alilcjaa

Posty: 1

 
Widziałem w internecie ofertę na dzbanki filtrujące szklane i myślę, że z niej skorzystam. Plastik zachodzi takim czymś i za dobrze nie wygląda, a szkło to szkło.

doprzodu67

Posty: 4

 
Na pewno można zamówić filtry do butelek dafi i w bezproblemowy sposób je wymienić na nowe. Wiem, bowiem sam z tego korzystałem, niemniej jednak to było jakiś czas temu. Dzisiaj dostęp do takich filtrów jest o dużo łatwiejszy, bowiem wystarczy trochę poszukać w internecie.

Hoteowo24h

Posty: 6

 
Problem z filtrami pod zlew jest taki, że nie zawsze jest na nie miejsce. Jeżeli mieszkamy w bloku i mamy jeszcze butle z gazem to sytuacja się mocno komplikuje. Trzeba wszystko przerabiać. Z drugiej strony, jeśli chcemy zadbać o swoje zdrowie to innego wyjścia nie mamy i trzeba będzie coś z tym wykombinować z filtrami.

Penio

Posty: 15