Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

biżuteria shamballa sklep online

biżuteria shamballa sklep online

Drogie Panie! Polećcie mi sklep z koralikami Shamballa w fajnej cenie...Orientujecie się może cosik? Gdzie szybko robią wysyłkę?

Nikusinski23

Posty: 26

 
Miałam nawet taki moment przez chwilę, że zaczęłam sama robić swoją biżuterię, ale niestety szybko się okazało, że po prostu nie mam do tego talentu, wszystko mi leciało z rąk, a jednak jest to dość precyzyjna robota.

RufleX

Posty: 24

 
Widzę, że jest moda na rękodzielnictwo w temacie biżuterii i w sumie fajnie. Bo często się okazuje, że dziewczyny, które taką biżuterię wytwarzają mają większy talent i zmysł, niż ci projektanci co pracują dla wielkich sieci jubilerskich ;PP

kubaraj

Posty: 27

 
Oo, ja to mam koleżankę, która zajmuje się produkcją biżuterii i też ją sprzedaje, i co jak co ale na brak zbytu nie narzeka. Podpytam ją skąd bierze materiały. Pzdr.

ksyhoo

Posty: 26

 
Cześć. Powiem Ci, że brakuje sklepów z dobrej jakości akcesoriami dla rękodzielnictwa...albo ja jakoś źle szukam :P ale ja się długo musiałam naszukać jakiegoś sklepu z przyzwoitą ofertą. Dopiero na stronie www.newcraft.eu udało się trafić na fajne ozdobne karabińczyki, czy naprawdę ładne, naturalne pióra koguta za dobre pieniądze, także tutaj bym radziła poszukać.

dzipkis

Posty: 23

 
Tak od jakiegoś czasu też szukam takiego sklepu, ale wyniki poszukiwań słabe;p niby w internecie wszystko jest, ale jak już przychodzi faktycznie znaleźć coś na szybko to się robi problem...taki to już urok sieci widocznie ;p

Szaju

Posty: 30

 
Coś by się pewnie dało znaleźć na allegro, ale nie wiem czy lubisz tam kupować, bo ja tak średnio. Kiedyś się dałam nabrać na pozytywne opinie jednej firmy i od tego momentu już tam prawie nie zamawiam.

Basia

Posty: 20