Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Pierścionki zaręczynowe - gdzie kupić - online

Pierścionki zaręczynowe - gdzie kupić - online

Chętnie zainteresuje w pierścionek zaręczynowy, koniecznie z prawdziwym diamentem. Jestem mężczyzną, więc temat jest mi obcy ogólnie. Mam nadzieję, że jesteście w stanie polecić mi wartościowy sklep jubilerski.

bruklin187

Posty: 12

 
Uważaj, żeby przed zakupem złotego pierścionka zapytać partnerkę, czy przypadkiem nie jest na złoto uczulona. To jednak dość popularny problem spotykany w branży. Dla mnie bardzo dobrym materiałem na biżuterię jest tytan, bo jest neutralny z perspektywy człowieka.

Yuri20

Posty: 11

 
Warto pamiętać, że na rynku jubilerskim występują nie tylko gotowe projekty biżuterii, ale też możliwość zamówienia pewnych rozwiązań zgodnie z własnym pomysłem. Często takie zlecenie wychodzi nawet taniej, w zależności od oczekiwań jakościowych.

TomekK

Posty: 10

 
Warto zauważyć, że prawdziwy diament to również ponadczasowa inwestycja i to z niezłymi stopami zwrotu. Akurat zajmuję się diamentami inwestycyjnymi i coraz więcej ludzi się nimi faktycznie interesuje. W tej branży nieporozumienia jakościowe praktycznie nie występują.

Klara323

Posty: 18

 
Mam dwie pary kolczyków złotych ze szmaragdem i szafirem od sklepu savicki.pl. Nakładam je na wydarzenia okolicznościowe, ważniejsze spotkania biznesowe, itp. Ogólnie nie ma osoby, która by nie pochwaliła pierścionków. Ludzie nawet mnie często dopytują, skąd mam podobne kolczyki. Wydałam na kolczyki 1450 złotych, ale się opłaca ze względów wizerunkowych. Oczywiście wiele zależy od tego, w jakim środowisku się człowiek obraca. Ja sobie akurat na tandetne wynalazki pozwolić nie mogę, a marka Savicki spełnia moje wymagania jakościowe.

Miluśkooo2

Posty: 25

 
Jeżeli chodzi o obrączki ślubne to najlepiej dopasować je pod względem wygody. Obrączki ślubne nosi się non stop, bez zdejmowania.

edek

Posty: 12

 
Często warto kupić pierścionek w jednym miejscu i poprosić o ewentualny rabat przy zakupie obrączek ślubnych. Wiele salonów jubilerskich daje właśnie takie serie, przeceny. Porozglądaj się na rynku, a może akurat trafisz.

dersu4

Posty: 21

 
Bardzo ciekawa i modna konfiguracja to szmaragd i białe złoto. Praktycznie uniwersalne połączenie.

dzipkis

Posty: 24

 
Według mnie złoto + drobny diament to idealna konfiguracja na pierścionek zaręczynowy. Złoto jest bardzo trwałe i nie wymaga szczególnych technik pielęgnacyjnych do zachowania wartościowego wyglądu.

namok

Posty: 18