Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Serwis agd w Jeleniej Górze - POMOCY!!!

Serwis agd w Jeleniej Górze - POMOCY!!!

Witam.

Zależy mi na tym, aby znaleźć usługi serwisowe Whirlpool. Kto się specjalizuje w sprzęcie tej firmy?

duduś34

Posty: 23

 
Zawsze wydawało mi się, że naprawa sprzętu gospodarstwa domowego jest niezwykle kosztowna. Niedawno nieco zmieniłem zdanie, gdy moja pralka w ogóle przestała działać.

Wezwałem fachowca i okazało się, że to zaledwie jakiś bezpiecznik. Wszystko kosztowało mnie kilkadziesiąt zł, więc nie zawsze awaria znaczy konieczność wymiany sprzętu AGD na nowy, uff :)

Moderator

Posty: 21

 
Wybierając serwis urządzeń AGD polecam Wam wziąć pod uwagę całkiem sporo kryteriów, dzięki czemu wasz wybór będzie faktycznie przemyślany.

W przeciwnym przypadku możecie trafić na kiepskiej klasy fachowca, który zrobi wszystko „na odwal”, co sprawi, iż Wasz sprzęt AGD po naprawie nie podziała zbyt długo.

pawel253

Posty: 25

 
Przyznam szczerze, że także zauważyłem, iż usługi serwisowe Whirlpool są dość popularne. Na początku zaniepokoiłem się, że ma to związek z awaryjnością tych sprzętów AGD.

Potem jednak doszedłem do wniosku, że większy wpływ ma na to popularność tej marki.

cichoszek

Posty: 20

 
Gdy chodzi o serwis urządzeń AGD w Jeleniej Górze to mam z nim przede wszystkim miłe doświadczenia, ponieważ miałem okazję korzystać z usług jednej firmy. Nie rozczarowała mnie, a jej poziom usług sprostał moim sporym oczekiwaniom. Widzę, iż Wy z kolei macie mieszane uczucia, więc być może trafiliście na kiepskie serwisy w naszym mieście :)

jonek91

Posty: 32

 
Wiele wątpliwości może mieć klient, którego interesuje naprawa zmywarek w Jeleniej Górze.

Przekonałem się o tym na własnej skórze, bowiem przez kilka dni nie mogłem znaleźć żadnego fachowca, który byłby godny mojego zaufania. Dopiero skonsultowanie wyboru ze znajomym przyniosło pożądany rezultat.

gumertu7

Posty: 27

 
W sytuacji, gdy byłaby potrzebna Wam naprawa pralek w Jeleniej Górze to mogę polecić bez dwóch http://whirlpoolserwis.pl. Zadzwoniłem do nich, prędko zdobyłem informację, kiedy pojawi się w moim domu serwisant. Nie mogę mieć także zastrzeżeń do czasu realizacji naprawy.

pawel253

Posty: 29

 
W przeszłości odwiedził mnie autoryzowany serwis Whirlpool, gdy moja pralka przestała działać. Z mojej perspektywy wszystko przebiegło bardzo sprawnie, bo szybko przywrócili mój sprzęt AGD do sprawności. Na szczęście obowiązywała jeszcze gwarancja, bowiem w przeciwnym przypadku musiałbym ponieść pewnie dość znaczne koszty naprawy :)

skwiatek

Posty: 33

 
Przyznam szczerze, iż Wasze doświadczenia odnośnie naprawy AGD w Jeleniej Górze są niesłychanie ciekawe. Z zainteresowaniem przeczytałem wypowiedzi w tym temacie, a teraz posiadam także większą wiedzę. W rezultacie mogę dokonać bardziej przemyślanego wyboru osoby, która zajmie się serwisem moich urządzeń AGD :)

21gregorek

Posty: 27