Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Dotacje na otwarcie firmy - POMOCY!!!

Dotacje na otwarcie firmy - POMOCY!!!

Hejka. Czy ktoś z Was w przeszłości wybierał kredyt na rozpoczęcie działalności? Waham się czy to dobry pomysł.

kondziu

Posty: 18

 
Wydaje mi się, iż kredyt inwestycyjny to akurat produkt, z którego powinni umiejętnie korzystać wyłącznie profesjonalni przedsiębiorcy. Chodzi o to, iż prowadząc biznes poprzez kilka lat wiemy mniej więcej czego się spodziewać, ale dopiero rozpoczynając działalność stąpamy po kruchym lodzie :)

Polaczek90

Posty: 17

 
Wydaje mi się, że pożyczka dla firm bez bik to jedyna szansa dla tych przedsiębiorców, którzy wpadli w poważne tarapaty. Obecność ich firmy w Biurze Informacji Kredytowej właściwie uniemożliwia wzięcie kredytu.

czesławek

Posty: 12

 
Mogę zgodzić się z tym, iż kredyt dla firm nie jest dla wszystkich, gdyż poniektórzy nie są w stanie przewidzieć dochodów firmy po poczynieniu odpowiednich inwestycji. To podstawa.

89ostry89

Posty: 16

 
Mam wrażenie, że całkiem sporo instytucji jest w stanie zaproponować kredyt dla firm bez bik. Mocno dyskusyjna pozostaje jednak sprawa atrakcyjności warunków, na których zaciągniemy takie zobowiązanie.

miko_poz

Posty: 19

 
Wyłącznie za pośrednictwem firmy https://www.profiter.pl polecałbym Wam ubiegać się o kredyt dla firm na start. To właśnie oni bardzo pomogli mi na etapie ubiegania się o kredyt firmowy. Wszystko zakończyło się sukcesem z czego się niesamowicie cieszę.

Polecam w 100% bez żadnego wahania!

Knopek

Posty: 28

 
Z moich doświadczeń wynika, że kredyt dla firm to rozsądna opcja, lecz tylko pod warunkiem, że mamy pewność, że uda nam się go regularnie spłacać. To podstawa.

gregcie@

Posty: 18