Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

odzyskaj prowizję bankową, gdzie warto ?

odzyskaj prowizję bankową, gdzie warto ?

Witam serdecznie. Mignęła mi gdzieś reklama – odzyskaj prowizję bankową. Chodzi o wcześniejszą spłatę pożyczki. Czy zawsze trzeba składać jakiś wniosek. Jak to wygląda w praktyce, a dokładnie w firmach pożyczkowych?

Gucio

Posty: 5

 
Odzyska prowizję bankową z pomocą kancelarii :) Łatwo powiedzieć. A ile taka usługa kosztuje? Prowizja nie jest duża i właśnie nie wiem, czy takie rozwiązanie w ogóle się opłaca. Jak się orientujecie, ile dokładnie procent krzyczy sobie kancelaria, to napiszcie. Mam obawy, iż na konto otrzymam opłakane pieniądze.

Lipa08

Posty: 14

 
Będę jeszcze raz kontaktować się z działem obsługi, jak dalej tak będą kręcić, to na pewno sięgnę po pomoc gdzie indziej. Nie będę darować tak dużych pieniędzy… bo to moja prowizja bankowa.

mikesmith0103

Posty: 5

 
Polecam, odzyskaj prowizję bankową z pomocą specjalistów od takich spraw, bowiem w przeciwnym razie może być za późno. Moja siostra miała podobny kłopot, dlatego głośno o tym mówię, iż lepiej kuć żelazo póki gorące. Na szczęście mnie taka przykra sytuacja nie spotkała.

Marioleczka 

Posty: 6

 
Zawsze to coś. Gdyby nie pomoc firmy, w życiu nawet kilkuset złotych bym nie odzyskała. U mnie zwrot prowizji bankowej wpłynął za parę dni od zgłoszenia. Polecam.

Yuri20

Posty: 18

 
Jeśli masz problem ze zwrotem prowizji bankowej, to tutaj masz namiary na świetną kancelarię https://wycena.zwracamyprowizje.pl. Mnie bardzo pomogli. Byłbym sporo stratny. Polecam z całego serca.

eloop

Posty: 11

 
Super, iż piszecie na ten temat, albowiem nawet nie miałem pojęcia, iż będzie mi się należał zwrot prowizji bankowej. Jak tylko będę mi robić jakieś kłopoty, to od razu ruszę po pomoc. U mnie to spora kwota, zatem nie odpuszczę.

alidomas

Posty: 10

 
Super, że piszecie na ten temat, ponieważ nawet nie miałem pojęcia, że będzie mi się należał zwrot prowizji bankowej. Jak tylko będę mi robić jakieś problemy, to od razu ruszę po pomoc. U mnie to spora kwota, dlatego nie odpuszczę.

Joe

Posty: 10

 
Nie miałam takiej sytuacji, natomiast jeżeli chodzi o prywatne firmy pozabankowe, to wszystkiego można się spodziewać. Tego, że nie zwracają prowizji bankowej również :(

derbuś

Posty: 23