Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

psychologia Katowice, oferta

psychologia Katowice, oferta

Dzień dobry. Chciałbym pozyskać wykształcenie psychologiczne, lecz nie na typowych studiach. Może znacie jakąś placówkę z psychologią w Katowicach – znaną, w której zajęcia są prowadzone rzeczywiście skutecznie. Czekam i dziękuję.

Riko64

Posty: 3

 
Może skuszę się na takie rozwiązanie :) Nie widziałam czegoś innego, jeżeli chodzi o psychologię w Katowicach. A już na pewno niczego tak renomowanego, a na renomie szkoły najniezwyklej mi zależy.

suderuss3

Posty: 8

 
Nie bardzo rozumiem. Studium jest prywatne i płatne? Tak? Trzeba przejść jakiś test, żeby się dostać? Kiedy są zapisy. Najbardziej interesuje mnie psychologia i fajnie byłoby poznać wasze opinie na temat takiej weekendowej szkoły, czy w ogóle da się czegoś w tak krótkim czasie nauczyć.

TomekK

Posty: 11

 
Kochani, a jak w takich szkołach wygląda sprawa ze stażem. Sami organizują, czy trzeba samodzielnie biegać i załatwiać? Koleżanka miała z tym właśnie problem, a że ja też jestem zainteresowana psychologią, od razu pytam.

Bienkus

Posty: 7

 
Zgadzam się, że można uczyć się w systemie zaocznym, niemniej jednak musisz mieć pewność, że takie zajęcia są skuteczne. One odbywają się dwa razy w miesiącu, więc za sporo ich nie ma. Znajoma kończy takie warsztaty z psychologii w Katowicach. Chwali sobie albowiem jest niesłychanie wiele zajęć praktycznych.

wiesław11

Posty: 19

 
Psychologia w Katowicach – nie studia, a świetne studium, dokładnie 5 semestrów i masz dyplom http://www.psychologia.org/o-nas/sluchacze-o-szkole/opinia-2. Możesz prowadzić terapię, pomagać ludziom, a to właśnie najbardziej w tym wszystkim lubię. Gorąco polecam z uwagi na wspaniałą kadrę.

Rico

Posty: 8

 
Nie da się ukryć, że jak chcesz uczyć się psychologii, to musisz trafić na faktycznie dobrych wykładowców. W przeciwnym razie niestety. Nawet cię nie zachęcą, a o wiedzy można zapomnieć.

karol2444

Posty: 26

 
Nie bardzo rozumiem. Studium jest prywatne i płatne? Tak? Trzeba przejść jakiś test, żeby się dostać? Kiedy są zapisy. Najbardziej interesuje mnie psychologia i fajnie byłoby poznać wasze opinie na temat takiej weekendowej szkoły, czy w ogóle da się czegoś w tak krótkim okresie nauczyć.

Nikuś23

Posty: 9

 
Może skuszę się na takie rozwiązanie :) Nie widziałam czegoś innego, jeśli chodzi o psychologię w Katowicach. A już na pewno niczego tak renomowanego, a na renomie szkoły najbardziej mi zależy.

MisiekKce

Posty: 12

 
Jak zajęcia są w soboty i w niedziele, to spokojnie można pracować. Studium psychoterapii to znakomita odskocznia od życia codziennego, ale też świetna pomoc samemu sobie.

89ostry89

Posty: 16