Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

korepetycje fizyka, gdzie warto ?

korepetycje fizyka, gdzie warto ?

Opłaca się wybierać e-korepetycje na maturę? Nie wiem czy lepszy jest kontakt w cztery oczy czy poprzez kamerkę internetową? Ktoś korzysta z takich korepetycji? Byłoby dobrze gdybyście mi coś doradzili. Czekam na odpowiedź.

doboszzz

Posty: 1

 
Mnie były potrzebne korepetycje z wiedzy o społeczeństwie i znalazłem je w internecie. Poprzez Internet można odbyć inne lekcje z matematyki czy fizyki.

Julian

Posty: 10

 
Bralem internetowe korepetycje z języka polskiego i dużo się dowiedziałem. Maturę zaliczyłem także to naprawdę się opłaca. Według mnie lekcje przez Internet, co o wiele bardziej opłacalne. Oszczędza się nie tylko pieniądze, ale również czas. Polecam takie korepetycje.

Marioleczka

Posty: 5

 
Mam to szczęście, iż nie żąda korepetycji na maturę, bo mam super nauczycieli. Wiem, iż nie wszyscy mają to szczęście, wobec tego lepiej się zapisać na dodatkowe lekcje.

mew soncz7777

Posty: 15

 
Najlepiej jest zbadać wszystkie opcje. Wtedy wyrabiamy sobie zdanie. Dla mnie osoby, która ceni sobie swój czas e-korepetycje z matury były super. Miła atmosfera, wszystko niesłychanie było słychać i widać. Według mnie nic lepszego wybrać się nie da, a już na pewno w tak niesłychanie niskie cenie. Na różne korepetycje już nie chodzę.

Lalka

Posty: 27

 
Najlepiej jest sprawdzić wszystkie opcje. Wtedy wyrabiamy sobie zdanie. Dla mnie osoby, która ceni sobie swój czas e-korepetycje z matury były super. Miła atmosfera, wszystko bardzo było słychać i widać. Według mnie nic lepszego wybrać się nie da, a już na pewno w tak bardzo niskie cenie. Na inne korepetycje już nie chodzę.

Oct714

Posty: 23

 
Korzystałem z korepetycji online matura i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Normlanie dojazd o korepetytora zajmował mi godzinę. Teraz siadam i odbywam lekcje. Według mnie to jest najlepsze rozwiązanie.

amrmas22

Posty: 11

 
Mnie były potrzebne korepetycje z chemii i odnalazłem je na https://zdajesz.com. Polecam tę stronę, albowiem można odszukać najlepszych nauczycieli, którzy wiedzą, w jaki sposób przekazywać swoją wiedzę. Super atmosfera.

Miner-ooo

Posty: 3

 
Dla mnie e-korepetycje na maturę to super pomysł. Oszczędziłem bardzo dużo czasu. Wybrałem sobie kilka przedmiotów i faktycznie wiedzę zdobyłem łatwiej. Przyjazna atmosfera to dużo. W szkole nie mam tego, bo moi nauczyciele są, jacy są. Musze wspierać się w inny sposób.

Polaczek90

Posty: 17

 
Korzystałem z korepetycji online matura i jestem bardzo zadowolony. Normlanie dojazd o korepetytora zajmował mi godzinę. Teraz siadam i odbywam lekcje. Według mnie to jest najlepsze rozwiązanie.

jakwaj

Posty: 22