Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Usługi BHP

Usługi BHP

Czy znacie jakąś firmę z okolic Wrocławia zajmującą się szkoleniami BHP?

khazdul

Posty: 1

 
BHP okazuje się najbardziej skuteczne po wystąpieniu faktycznego kryzysu. Wtedy pracownicy nagle przypominają sobie o wszystkim, czego się nauczyli, a co wydawało się na pierwszy rzut oka nudne.

Sohinyh

Posty: 2

 
Całego BHP nie przeniesiesz do formatu e-learningowego, chociaż proste szkolenia dla pracowników administracyjno-biurowych można prowadzić w ten sposób.

Strzała

Posty: 3

 
Konsultacje w zakresie oszacowania ryzyka na niektórych stanowiskach technicznych prowadzi Pan Łukasz Bober. Dzwoń do niego. Dostępny pod numerem 888 513 780. Jeżeli masz jakieś specyficzne problemy BHP też odpowie. Tutaj jest jego strona https://nadzorybhp.pl/kontakt/

89ostry89

Posty: 6

 
Ze szkoleń PPOŻ ludzie często się śmieją, ale jeżeli przyjdzie do kryzysu to jakoś się człowiekowi wszystko przypomina i wiadomo, co robić. Widziałem raz w życiu taką reakcję i wiem, że tłuczenie tego samego do głowy jednak się przydaje, właśnie w najmniej spodziewanym momencie.

alklu7

Posty: 5

 
Procedury BHP chronią tak szczerze mówiąc i pracownika i pracodawcę. Jak będzie jakiś wypadek, ale zadbałeś właściwie o instrukcje to nie poniesiesz specjalnej odpowiedzialności.

czerław3

Posty: 13