Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

kto dzwonił z UK, który serwis ?

kto dzwonił z UK, który serwis ?

Jak sprawdzacie numery telefonów z Anglii. Nie za niezmiernie wiem, co wykonać a mnóstwo się nasłuchałem o problemach z tymi numerami.

100%UP

Posty: 5

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym bardziej dzisiaj, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to zrobić babcia albo dziecko. Problemy będą ogromne, bo, mimo że to oszustwo to i tak trzeba będzie z własnej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

czesiek555

Posty: 24

 
Teraz już każdy powinien wiedzieć, iż nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, które znamy. Jeśli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeśli upewnimy się, iż nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wtedy oddzwaniamy.

Karwan

Posty: 4

 
W bezproblemowy sposób można zbadać, kto dzwonił z UK w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk. Mają niezmiernie dobrze przygotowaną bazę, wobec tego prędko odszukamy numer, który nie daje nam spokoju. Sam z niego korzystam cały czas i jest dobrze.

89ostry89

Posty: 6

 
U mnie babcia nie sprawdziła, kto do niej dzwonił i były problemy. Na szczęście odebranie telefonu nic złego nie zrobiło. Gdyby oddzwoniła to sytuacja by się skomplikowała. Prędko by zapłaciła za to bardzo mnóstwo pieniędzy.

Lalka

Posty: 3

 
Lepiej jest poświecić czas na sprawdzenie numerów telefonów niż zapłacić kilkanaście tysięcy komuś, kogo na oczy nie wiedzieliśmy, a takie sytuacje się zdarzają niezmiernie częstokroć.

pawel253

Posty: 13

 
Jeszcze nigdy nie odebrałem nieznanego numeru, którego początek jest na 44. Zawsze sprawdzam, kto dzwonił z UK i dopiero wtedy działam. Kilka razy uniknąłem kłopotów.

Klarka34

Posty: 2