Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

warsztaty z igłą i nitką, oferta

warsztaty z igłą i nitką, oferta

Wyszukałam informacje o warsztatach szycia dla przedszkolaka. Możecie Mi powiedzieć, czy należałoby zapisać dziecko na tego typu zajęcia? Ile dziecko musi mieć lat, by zacząć uczestniczyć na takie zakłady.

CZesiek45

Posty: 5

 
Warsztaty z igła i nitką muszą być naprawde interesujące, ponieważ wiele dobrych opinii słyszałam o nich w przedszkolu mojego dziecka. Może też swoją córkę zapiszę na takie zajęcia.

Miki

Posty: 20

 
Jest sporo stron, jakie oferują personalizowane upominki dla dzieci. Fajne są takie prezenty, w tym roku też będę ich szukać.

labuh

Posty: 6

 
Kiedyś słyszałam o takim czymś jak szycie maskotek na zamówienie dla dzieci i powiem wam, że to jest super pomysł. Chyba nie jedno dziecko, by się ucieszyło z takiego upominku.

Kwatuszek

Posty: 9

 
Właśnie w przedszkolu u mojego dziecka zaproponowali, aby dzieci zaczęły uczęszczać na zakłady z szycia dla przedszkola. Dużo osób właśnie zapisało swoje dzieci, podobno zajęcia przygotowują dziecko do późniejszej nauki pisania.

Klakier

Posty: 19

 
Dokładnie tak jak piszesz. Mój syn chodzi na warsztaty z igłą i nitką do http://www.gosilandia.pl. Jest niezwykle zadowolony z tych zajęć. Realizuję tam własne projekty, szyje inne maskotki.

abbss

Posty: 13

 
Najlepiej wybierać personalizowane upominki dla dziecka. Nic nie cieszy tak dziecka, jak zabawka z ulubionej bajki lub inna rzecz, którą się interesują.

Gabat

Posty: 7