Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

kurs programowania sterowników plc, opinie ?

kurs programowania sterowników plc, opinie ?

Cześć. Polecicie jakiś kurs video plc, dzięki któremu będę w stanie zwiększyć swoje umiejętności w tym zakresie? Z góry dziękuję :-)

Mr Frog

Posty: 8

 
Niedawno sprawdziłem pewien video kurs plc. Teraz mam pewność, że to kierunek, w którym chcę podążać. Postaram się zdać relację z nauki.

Sewerynus

Posty: 26

 
Nauka programowania sterowników plc najlepiej poszła mi, gdy wykorzystałem kurs przedstawiony na tym video: https://www.youtube.com/playlist?list=PLziPzqte4oUdpF2d3k3QHygoWAylLvRse. Z resztą sprawdźcie sami, a nie będziecie mieli jakichkolwiek wątpliwości.

tigra32

Posty: 11

 
Kurs programowania sterowników plc może sprawić, iż bardzo szybko będziecie w stanie zamienić się w automatyka z prawdziwego zdarzenia. Napisanie programu do sterownika będzie wtedy proste.

Sarenka

Posty: 19

 
Wbrew pozorom kosztowna nie jest nauka programowania sterowników plc. Wiadomo, że najważniejszą sprawą jest zainwestowanie odpowiedniej ilości czasu, która pozwoli zdobyć odpowiednio duże umiejętności w tym zakresie :-)

Lupusx

Posty: 18

 
Miałem mocno ograniczony budżet, jeśli chodzi o kurs video programowania plc. Całe szczęście udało mi się znaleźć absolutnie darmowy kurs. Nauczyłem się programować dość szybko, z czego jestem niesamowicie zaspokojony :-)

Joe

Posty: 9

 
Nie mam wątpliwości, że rekomendowany przez Was video kurs plc jest odpowiedni. Zapoznałem się póki co orientacyjnie z jego treścią i zapowiada się bardzo obiecująco. Niebawem planuję sfinalizować zakup kursu. Z pewnością podzielę się doświadczeniami.

bodeksus

Posty: 33

 
Zamówiłem niedawno płytę z kursem video plc, który nie kosztował ponadprzeciętnie dużo. Jednocześnie jego zawartość pozwoliła mi w satysfakcjonująco krótkim czasie zgłębić tajniki programowania. W razie pytań - odzywajcie się do mnie na priv.

borek149

Posty: 18