Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

dobry stomatolog Toruń

dobry stomatolog Toruń

Szukam jakiegoś gabinetu gdzieś w kujawsko – pomorskim, który będzie mógł się zająć wykonaniem implantów i potem ładnym wykończeniem koroną. Jeśli ewentualnie możecie coś sensownego podpowiedzieć to dajcie znać. Zależy mi na tym, by to faktycznie było zrobione starannie i ładnie wykończone.

Ptaszek22

Posty: 2

 
Gabinet na Ugory to będzie świetna opcja jeśli zależy Ci na kimś kto specjalizuje się w implantach all on 4, na doktora Drosd można liczyć. Świetny specjalista. Natomiast sama metoda jest kosztowna i z tym trzeba się liczyć.

gruszk56

Posty: 4

 
Jak chcesz odmienić uśmiech to szukaj kogoś kto faktycznie ma doświadczenie w takich metamorfozach i skupia się właśnie na stomatologii estetycznej.

mniszekk6

Posty: 17

 
U mnie bardzo dobrze sprawdziło się wykonanie implantów all on 6, ale musisz się liczyć z tym, że koszty takiego zabiegu też będą wysokie.

gruszk56

Posty: 5

 
Jak planujesz odmienić uśmiech to staraj się szukać specjalisty, który zajmuje się stomatologią estetyczną i na tym polu ma doświadczenie. Na pewno będzie to szansa na to, by efekty były przy takich zabiegach lepsze.

Tomcio

Posty: 6

 
Akurat to doświadczenie jeśli chodzi o stomatologię estetyczną będzie bardzo cenne bo to szansa na to, że znajdzie się kogoś kto dobrze zajmie się zębami i tym jak one wyglądają.

Robuś

Posty: 11

 
Zobacz sobie jakiegoś specjalistę, który zajmuje się kwestiami estetyki w uzębieniu. Obecnie można już mówić o takich stomatologach, którzy na tym się skupiają i te usługi faktycznie wypadają świetnie, efekt może być naprawdę zaskakujący.

Lupusx

Posty: 3

 
Rzeczywiście dobrze wykonane licówki będą poprawia wygląd uzębienia więc warto poszukać kogoś kto faktycznie będzie w stanie to na odpowiednim poziomie zrobić.

bruklin187

Posty: 9