Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Badania na broń Sosnowiec, znacie kogoś ?

Badania na broń Sosnowiec, znacie kogoś ?

Chciałbym uzyskać pozwolenie na broń. Wiem, iż związane to jest niestety z badaniami na broń. O co w nich chodzi? Z góry dzięki, jeszcze może jakiś adres w Sosnowu, gdzie można się zgłosić w tej sprawie.

mamuśka

Posty: 14

 
Ja właśnie popełniłem ten błąd, zrobiłem badania na broń w Sosnowcu i przegapiłem termin o ubieganie się o pozwolenie. To dwa miesiące. Straciłem kasę i od nowa. Pilnujcie czasu:) Pozdrawiam.

grumber

Posty: 25

 
Nie ma się co bać takich badań na broń. Badania z reguły są takie same, okulistyczne i psychologiczne. Polecana firma z Sosnowca jest ok. Już kilka osób z moich znajomych ją poleca, więc pożądane byłoby się udać do nich i mieć pewność, iż wszystko będzie ok.

Lupusx

Posty: 16

 
Akurat w moim przypadku było wszystko w porządku. Na badania na broń udałem się w Sosnowcu. To czysta rutyna, ale być może jest tak, iż się czepiają jak mają jakieś wątpliwości. W końcu chodzi przecież o broń a nie o sikawki na wodę:-)

innaret

Posty: 26

 
Robiłem badania na broń w Sosnowcu, okazało się, że oprócz okulisty i psychiatry musiałem przejść jeszcze inne badanie lekarskie, bo mam wadę serca. Na szczęście skończyło się dla mnie pomyślnie. Jak mają jakieś wątpliwości zawsze odsyłają dalej. I tak to lepsze niż brak badań:)

labuh

Posty: 16

 
Hej. Tu macie pełen pakiet jeżeli chodzi o badania na broń palną: bojowa, gazowa, sportowa. Firma jest z Sosnowca http://www.maromed.com.pl. Sam korzystałem z badań na myśliwską. Poszło gładko, polecam, a jeżeli chodzi o ceny to do zniesienia.

luke130

Posty: 28

 
He he, strzelać się chce to i badania na broń trzeba przejść. U nas w Sosnowcu jest kilka takich miejsc, gdzie człowieka nie ciorają, ale słyszałem o dziwnych sytuacjach odsyłania od jednego do drugiego lekarza, gdzie u każdego trzeba przecież zostawić pieniążki. Tak czy inaczej życzę wszystkim zapaleńcom powodzonka.

gruszeczka45

Posty: 19

 
Akurat w moim przypadku było wszystko w porządku. Na badania na broń udałem się w Sosnowcu. To czysta rutyna, ale być może jest tak, że się czepiają jak mają jakieś wątpliwości. W końcu chodzi przecież o broń a nie o sikawki na wodę:-)

Babeczka

Posty: 11