Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

stomatolog Toruń

stomatolog Toruń

Gdzie leczycie zęby i co najpoważniejszego w życiu robiliście w gabinecie? Interesuje mnie, czy można rozwiązać dość duże problemy i zaniedbania w stosunkowo krótkim czasie i ile to może mniej więcej kosztować.

Wygodniś22

Posty: 1

 
Trzeba jednak w ten implant zainwestować, jeżeli masz braki, bo po prostu przy wadzie uzębienia zaczyna się twarz zapadać po pewnym czasie. Inaczej wyglądasz bez zębów, a inaczej ze zdrową jamą ustną. Porównaj sobie, masz mnóstwo przykładów.

alibaba

Posty: 27

 
Dobre oceny mają nie bez powodu, bo ich cała kadra praktycznie rozwija się na konferencjach międzynarodowych, ciągle pracują nad technologicznymi udoskonaleniami i to widać. Wszystko się pozytywnie na zdrowiu pacjentów odbija, a większość do tego gabinetu po prostu wraca.

Fanatyk

Posty: 8

 
No właśnie zęby są słabsze niż się myśli. Kiedyś dostałem cios w twarz i pół zęba odpadło. Teraz wiem, że implanty to wcale nie jest taki głupi pomysł, jak człowiek miał podobne przeżycia.

Radosny

Posty: 4

 
Możesz spróbować z wypełnieniem onlay w klinice KSE we Włocławku. Kontakt do nich: 882 944 749. A dlaczego taki rodzaj wypełnienia? Nawet kompozytowe, nieco tańsze wystarczy dla uzyskania pełnej szczelności, odporności na ścieranie. Do tego do taki rodzaj wypełnienia, który stomatolog ukształtuje pod stan Twojej jamy ustnej. Mam od dawna i nie widzę również, żeby jakoś specjalnie kolor się zmieniał, więc to na ogromny plus.

Black_Riot

Posty: 14

 
Chodziłam tam i zgadzam się, że coraz lepsze przygotowanie diagnostyczne prezentują. Leczę się całe życie prywatnie i nie wiem, dlaczego jeszcze składki płacę, no ale to tak na marginesie.

kikiriki2k

Posty: 12