Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

kosmetolog kraków, polecicie ?

kosmetolog kraków, polecicie ?

Polecono mi laryngologa pana Mateusza Dworaka. Poszukuję opinii o tym lekarzu. Może ktoś z was miał z nim styczność. Nie chciałbym trafić do kolejnego, który nic nie pomoże. Dziękuję za zainteresowanie tematem.

Januszek

Posty: 6

 
Możesz zwrócić się do dr Lidii Majewskiej. Specjalizuje się we wszystkich innowacyjnych zabiegach z zakresu odmładzania skóry. Dla mnie przygotowała rewelacyjną terapię. Czuję się jak nowo narodzona.

codePerformance

Posty: 16

 
A może pani Anna Tatar? Mnie pomogła :) Poza tym to bardzo miła osoba, z jaką można porozmawiać o wszystkich problemach. Dokonała cudu na mojej twarzy, dlatego jestem jej wdzięczna i polecam dalej.

alklu7

Posty: 29

 
A co do medycyny estetycznej, to od jakiegoś czasu kliniki powstają jak grzyby po deszczu. Ja mam poważne dylematy, gdzie się zwrócić o pomoc. Może coś polecicie konkretnmego.

Saagerrak

Posty: 13

 
Też polecam Mateusza Dworaka. Pomógł mężowi, a już inni lekarze mówili, że to jednak mało możliwe, żeby leczenie obyło się bez zabiegu. To prawdziwy specjalista, którego polecam każdemu w potrzebie :)

kikiriki2k

Posty: 12

 
Ja też mam poważne problem laryngologiczne i zwiedziłem już dużo gabinetów. Nigdzie jednakże nie uzyskałem konkretnej pomocy. Może tutaj polecicie jakiegoś laryngologa specjalistę, który rzeczywiście leczy, a nie ględzi w kółko to samo.

Sarenka

Posty: 9

 
Osobiście też już uważam, że jak chcesz dostać się do lekarza specjalisty, to najlepiej prywatnie. Potrzebowałam pomocy neurologa i zwróciłam się do dr Justyny Wiatr – Tokarskiej. Bardzo dobry lekarz, dobrze opiniowany, którego warto polecać.

Dzidzia

Posty: 10

 
Czekała mnie poważna operacja, dlatego musiałam udać się do naprawdę dobrego specjalisty neurologa. Teraz z czystym sercem mogę powiedzieć, że pani dr Justyna Wiatr – Tokarska jest lekarzem godnym polecenia http://www.artclinique.pl/specjalisci/neurologia/dr-justyna-wiatr-tokarska/

Fanatyk

Posty: 23

 
A może pani Anna Tatar? Mnie pomogła :) Poza tym to bardzo miła osoba, z którą można porozmawiać o wszystkich problemach. Dokonała cudu na mojej twarzy, dlatego jestem jej wdzięczna i polecam dalej.

Laleczka

Posty: 13

 
Gorąco polecam pana Mateusza Dworaka, albowiem mnie pomógł pozbyć się dolegliwości laryngologicznych, z którymi borykałam się od sporo lat. Mam nadzieję, iż skorzystacie z polecenia, bowiem to doskonały lekarz, któremu należałoby zaufać. Jako jedyny poznał się na przyczynie. Umówcie się na wizytę, a sami się przekonacie, jaki to świetny specjalista.

enriquess

Posty: 17