Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

medycyna naturalna

medycyna naturalna

Możecie mi polecić jakieś miejsce w Warszawie, gdzie zajmują się medycyną chińska i można liczyć na profesjonalną pomoc w tym zakresie? Zależy mi na takim miejscu, gdzie są lekarze z odpowiednimi uprawnieniami, które mogą świadczyć o tym, że faktycznie taka pomoc będzie w zgodzie z tym jak dokładnie chińska medycyna wygląda i co takiego oferuje.

mikesmith0103

Posty: 1

 
Medycyna chińska może pomóc, ale trzeba umiejętnie ją stosować, to klucz do sukcesu.

gabryś99

Posty: 5

 
Niewątpliwie w medycynie chińskiej liczy się tradycja więc trzeba mieć kogoś kto zna tą tradycję i jest w stanie ją przekazać innym. To klucz do tego, by leczenie było efektywne.

jonek91

Posty: 22

 
Jest sporo takich miejsc, gdzie teoretycznie zajmują się medycyną chińska, pojawia się pytanie na jakim jest to poziomie w konkretnych miejscach. To kluczowa kwestia.

matus2609

Posty: 3

 
Jak znajdziesz specjalistów od medycyny chińskiej to warto sprawdzić czy faktycznie mają uprawnienia do leczenia czy to jakaś pseudo przychodnia. Lepiej kierować się do kogoś kto zagwarantuje wysokie poziom leczenia.

Ticket2Hell

Posty: 4

 
Jak dla mnie chińska medycyna to świetna opcja, ale jak faktycznie ktoś zna temat i będzie w stanie indywidualnie podejść do takiego leczenia, by były efekty.

giurent

Posty: 3

 
Jeśli szukasz profesjonalnego miejsca to przychodnia na Łuckiej, zarejestrowana jako placówka opieki zdrowotnej - www.przychodnianarantem.pl. Na miejscu specjaliści z chińskiej medycyny, ale z uprawnieniami do leczenia w Polsce.

Marys56

Posty: 9

 
Jak już z tej medycyny korzystać to pod okiem dobrych specjalistów z uprawnieniami w Polsce potwierdzonymi.

frunet

Posty: 9

 
Z medycyną chińską jest ten problem, że brakuje osób, które się faktycznie na tym znają, ciągle trzeba szukać specjalistów w tym temacie. Natomiast możliwości jakie kryje ta medycyna są ogromne i to warto wykorzystać.

propek1

Posty: 10

 
Świetnie to wygląda jeśli chodzi o te miejsca, gdzie można liczyć na doświadczenie w leczeniu. Tutaj na pewno warto szukać dobrych specjalistów.

seniorit5

Posty: 6