Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Internestowe sklepy z kosmetykami

Internestowe sklepy z kosmetykami

Macie może namiar na dobre peelingi do cery wrażliwej? Chciałabym w końcu urządzić sobie domowe SPA w domu i szukam dobrych rozwiązań.

figo

Posty: 6

 
Mnie to ciekawi jak to jest że kiedyś ludzie to się kąpali raz do roku albo i rzadziej a jakoś żyli. Ponoć jeszcze ze sto lat temu to człowiek brał kąpiel raz w roku na święta albo chrzciny czy ślub i tyle. A teraz to się człowiek kąpie codziennie a i tak ma ciągle poczucie że jest nieświeży itp.

eriost56

Posty: 28

 
Nie zawsze tak jest że te droższe kosmetyki oznaczają od razu wyższą jakość. Można się czasami zdziwić dlatego najlepiej porównywać sobie na wstępie etykiety składy zawartość konkretnych substancji minerałów ..

propek1

Posty: 18

 
Ostatnio zdecydowałam się umówić do dermatologa w związku z moim trądzikiem i okazało się że to różowaty, ciężki w leczeniu i ciężki w ogóle w wyjaśnieniu co jest przyczyną. ;/

fustrant00

Posty: 9

 
Coraz więcej powstaje sklepów z naturalnymi kosmetykami. Ja mam sprawdzoną stronę e-naturalne.pl. Duży wybór, wysoka jakość składników, nie ma problemów z dostawą, za każdym razem jak u nich kupowałam jak do tej pory paczka docierała sprawnie, bez długiego oczekiwania na wysyłkę.

tasdefleja

Posty: 30

 
Czasem zmiana kosmetyków może naprawdę dużo pomóc. Mąż przez lata miał problem z łupieżem a wystarczyło kupić inny szampon i problem zniknął...oczywiście zanim dobraliśmy ten odpowiedni trochę to czasu i prób zajęło.

namok

Posty: 7