Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Internetowe sklepy z kosmetykami

Internetowe sklepy z kosmetykami

Jaką faktyczną przewagę mają kosmetyki naturalne nad drogeryjnymi? Chciałabym się tego dowiedzieć, a jakoś nie mogę znaleźć konkretnych informacji, które rozwiałyby moje wątpliwości.

englandrm

Posty: 5

 
Smaruję się samym olejem kokosowym często i świetnie odświeża włosy. Można dodać jakieś witaminy i masz już pełnowartościowy kosmetyk praktycznie.

dominik67

Posty: 16

 
Kwas hialuronowy faktycznie spłyca zmarszczki. Dla mnie to było duże odkrycie kilka lat temu, więc wszystkie kosmetyki mam praktycznie z kwasem hialuronowym.

wolnomuur

Posty: 24

 
Testowałam kosmetyki z czerwonym winem, jako substancją aktywną i zauważyłam duże właściwości nawilżające.

urszulka

Posty: 10

 
Na lato niezawodnie wyciąg z aloesu. Nawet sobie nie wyobrażam takich upałów bez podobnych kosmetyków.

Buła

Posty: 7

 
Pracuję około 10 godzin na stojąco, 4 dni w tygodniu i uratowały mnie terapie z nagietkiem i truskawką, odświeżające dla stóp https://e-naturalne.pl/pl/c/SPA-maski%2C-glinki%2C-peelingi/123. Świetna sprawa dla zmęczonych nóg. Robię sobie dwa razy w tygodniu taką sesję relaksacyjną. Trzeba dbać i tak naprawdę nie opłaca się brać tylko tanich kosmetyków, ale od czasu zainwestować w coś droższego dla świętego spokoju. To najważniejsze.

TVNbox

Posty: 7

 
Jeszcze fajnie dojść do kosmetyków tworzonych przez znane blogerki z branży kosmetycznej, czy przez producentów właśnie słuchających klientów. To się coraz częściej zdarza.

Franuś

Posty: 15