Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Hurtownia kosmetyków, polecicie ?

Hurtownia kosmetyków, polecicie ?

Jeśli znacie tanią hurtownię perfum w Anglii, gdzie najniezwyklej opłaca się większy nabycie, to dajcie znać. Konieczny mi oczywiście tylko wiarygodny adres, gdzieś gdzie sami robiliście już zakupy i wszystko było okej.

Radziu

Posty: 7

 
Anglia pod kątem cen w hurtowniach kosmetyków to kraina mlekiem i miodem płynąca :D Osobiście zawsze robię zakupy w jednym sprawdzonym miejscu https://makeupmania.eu. To pewne miejsce, oryginalne produkty.

czesiek555

Posty: 24

 
Przegapiłam okazję, żeby znaleźć coś jak byłam na miejscu :( Ale też wiem, że sporo hurtowni kosmetycznych realizuje zamówienia online dla klientów spoza kraju. A cenowo to wygląda oczywiście bardzo korzystnie.

sesef

Posty: 29

 
Przegapiłam okazję, żeby odnaleźć coś jak byłam na miejscu :( Niemniej jednak też wiem, iż sporo hurtowni kosmetycznych realizuje zamówienia online dla klientów spoza kraju. A cenowo to wygląda niewątpliwie niezmiernie korzystnie.

Marioleczka

Posty: 8

 
Wszystko zależy od tego, czym jesteś dokładnie zainteresowana. Mogę podesłać adresy wiarygodnych hurtowni kosmetycznych w Anglii, gdzie taniej oznacza nawet do 70% mniej niż u nas.

kirekk

Posty: 35

 
Zaczęłam realizować swój własny biznes, właśnie dokładnie taki, który stał się moją pasją. Regularnie jestem w Anglii i robię hurtowe zakupy perfum. Mam w kraju butik. Czy się opłaca? Owszem, ale musisz wiedzieć, jakie perfumy będą ci schodziły. Inaczej przeleżą na półkach i się przeterminują :D

Bankowy

Posty: 24