Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Męskie perfumy

Męskie perfumy

Hello! Szukam drogerii internetowej z autentycznymi markowymi perfumami. Ktoś coś? Gdzie te zapachy są naprawdę intensywne, a nie jakieś zwietrzałe? Gdzie szybko robią wysyłkę?

namok 

Posty: 6

 
Kiedyś się dałem nabrać na perfumy sprzedawane na ulicy i nie była to szczęśliwa decyzja. Dostalem jakiegoś uczulenia na szyi...ale sam zapach był nawet okej, ludzie się pytali skąd mam takie – oryginalne perfumy :P

Marti

Posty: 5

 
Różne są perfumy można sobie dobrać już naprawdę każdą nutę zapachową, a one się od siebie potrafią nieraz różnić bardzo delikatnie – jeden różany od drugiego różanego i tak dalej.

oooo_ooo

Posty: 6

 
Ja testery mogę tylko i wyłącznie polecać, oczywiście o ile ktoś jest w stanie przełknąć brak oryginalnego pudełka i opakowania. BO wiem że są ludzie którzy kupują perfumy bardziej dla flakonika niż dla zapachu...:P

wiesław11

Posty: 15

 
Ja jestem zakochana w zapach od Armaniego. Ostatnio udało mi się w dużej promocji upolować taki perfum na http://testerownia24h.pl. To jest zapach Si – rewelacja! Oni handlują testerami więc niech nikogo nie zdziwi że opakowanie będzie inne niż normalnie takie perfumy mają w sklepach, ale to jest jedyna różnica. Zapach identico!

alara

Posty: 21

 
Najczęściej kupuję perfumy w drogeriach w sieciówkach. Wychodzą najtaniej często można się zalapać na duże zniżki i też fajnie że w jednym miejscu człowiek ma dostęp od razu do kilkunastu czy kilkudziesięciu różnych marek.

adus56

Posty: 4

 
Jak mam przekonać męża do tego żeby używał perfum??? :) Macie na to jakieś dobre patenty? Bo mój mężczyzna to ma w domu chyba ze 4 różne perfumy a najstarsze to dostał pod choinkę dobre 5 lat temu...chyba trzeba zacząć je sprzedawać....

danka33

Posty: 5

 
Słyszałam już kiedyś o testerach zapachów ale jeszcze nigdy czegoś takiego nie kupowałam. Ja lubię jak perfumy są ładnie zapakowane, zawsze przede wszystkim patrzę na to jaki design ma flakonik a dopiero potem sprawdzam sam zapach ;-) jestem wzrokowcem.

Hymnny4

Posty: 16

 
Perfumerii jest jak grzybów po deszczu, ale mnie to zawsze mdli jak tylko przechodzę obok takiego sklepu – zwłaszcza w galerii jak są otwarte na przestrzał i zapach się niesie.

Posty: 13

 
Testery mogę polecać każdemu- i paniom i panom. Niczym się nie różnią od drogich oryginałów poza tym jednym detalem że nie są markowo zapakowane w te pudełka. Także różnica jest tylko estetyczna a nie zapachowa.

pawel253

Posty: 18