Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

gdzie kupić kosmetyki naturalne

gdzie kupić kosmetyki naturalne

Mam pytanie do wszystkich dziewczyn borykających się z suchą cerą. Co stosujecie, żeby buzia nie była tak bardzo wysuszona? Gdzie kupujecie kosmetyki i z jakimi składnikami? Ja już sama nie wiem, czego chce moja skóra, ale chciałabym ją nawilżyć.

englandrm

Posty: 5

 
Ja od dłuższego czasu próbuję na stronie https://e-naturalne.pl/ i sobie to chwalę. Ceny mają dobre, często pojawiają się jakieś promocje, więc się opłaca.

Ciapek

Posty: 18

 
Już jakiś rok temu przeszłam właściwie tylko na taką naturalną pielęgnację, bo moja cera jest niestety wymagająca, a swoje lata już mam i nie chciałabym się szybko zestarzeć. Produkty takie jak maseczki, kremy czy półprodukty do kosmetyków kupuje na stronie E-naturalne, a jakieś glinki albo niektóre oleje zdarza mi się w aptece.

Nikuś32

Posty: 5

 
Też byłabym za tym, żebyś zaczęła stosować kwasy. Oczywiście takie czyste i bezpieczne. Tego trzeba nauczyć się stosować, ale przynosi bardzo dobre efekty. Dodatkowo zwróć uwagę na to, czym się malujesz. Żeby kosmetyki nie miały składników komedogennych.

Miki

Posty: 5

 
Nie mam jakiegoś ulubionego miejsca, to chyba wszystko zależy od tego, gdzie się mieszka i do czego ma się dostęp.

krysian6

Posty: 7

 
Możesz sobie łatwo sprawdzić wszystkie znaczki, że na przykład bez dodatku parabenów, nietestowane na zwierzętach i tak dalej. Naturalne będą przede wszystkim wszystkie kosmetyki na bazie ziół i jakichś wyciągów z owoców. To jest dobre dla naszej skóry, a producenci zawsze podają, czy coś jest bio, czy nie.

Black_Riot

Posty: 5