Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

strony Łódź, polecicie ?

strony Łódź, polecicie ?

Potrzebna firma zajmująca się stronami w Łodzi, która ma bardzo dobre ceny. Byłoby dobrze gdyby wiedzę też mieli, albowiem nie znam się na stronach i nie jestem w stanie zbadać czy wykonali wszystko bardzo dobrze.

Matusiński

Posty: 2

 
Strony są super. Sami przecież z takich stron korzystamy, dlatego zastanówmy się czy są potrzebne? Na pewno są, ale trzeba stworzyć taką stronę, jaka jest przyjazna dla naszego klienta, bo wtedy o wiele chętniej będzie na nią wchodził i sprawdzał, co tam się znajduje.

khazdul

Posty: 4

 
Sam nie ma strony, bowiem mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, niemniej jednak wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, iż obsługa jest niezmiernie bezproblemowa i zyski są olbrzymie. Dzisiaj klient szuka informacji w internecie. Jeżeli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

Bernatsti

Posty: 5

 
Trzeba mieć stronę internetową. Nawet, jeśli to jedna strona i adres i opis tego, czym się zajmujemy to i tak opłaca się ją trzymać. Jeśli firma jest dostępna w internecie to ma większe szanse na znalezienie klientów nie tylko ze swoich okolic, ale z całego kraju. Można przecież mieć strony internetowe w kilku językach.

giurent

Posty: 3

 
Firmę o stron www w Łodzi znajdziecie na https://www.icp.info.pl. Polecam skorzystać z tej oferty, bo naprawdę znają się na tym, co robią. Mnie bardzo pomogli i stworzyli super stronę www.

TomekK 

Posty: 10

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, jaka tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dzisiaj strona działa, bo była tak nowoczesna, że jednocześnie ponadczasowa. Sporo za nią nie wydałem, ale pomiędzy okresie przez te wszystkie lata niesłychanie dużo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

Mr Frog

Posty: 5

 
Sam nie ma strony, bo mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, ale wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, że obsługa jest bardzo prosta i zyski są duże. Dzisiaj klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

nighthaze

Posty: 6

 
Projektowałem amatorsko strony internetowe, ale schodzi się przy tym za długo. Lepiej dać to komuś, kto się na tym zna, bo wtedy wiemy, że wykona to zadanie o wiele lepiej. To nie jest łatwe, dlatego jeśli ktoś nie ma czasu na zdobywanie wiedzy to korzysta z pomocy odpowiedniej firmy.

miko_poz

Posty: 4

 
Nie ma znaczenia czy to mała czy duża firma to przydaje się strona internetowa. Można mieć prostą stronę z informacjami o firmie i nic więcej. To przynosi naprawdę duże zyski.

mikesmith0103

Posty: 4