Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

systemy erp, oferta

systemy erp, oferta

Dzień dobry, chciałbym wykonać archiwizację dokumentów kadrowych, ale nie wiem jak to wykonać. Polecicie mi strony, jakie to wyjaśniają, albo są jakieś specjalne programy do tego?

Fanatyk

Posty: 4

 
Archiwizacja dokumentów kadrowych nie jest prostym zadaniem, zatem tutaj pod tym linkiem https://kaizen.info.pl odszukasz dużo interesujących informacji. na różne tematy związane z firmą.

merylk67

Posty: 4

 
Zarządzanie firmami nie jest prostym zadaniem. Jeszcze jak jesteś szefem to masz wiele obowiązków. Słyszałem, że są firmy wspierające właśnie takie przedsiębiorstwa.

czubek67

Posty: 9

 
Najlepiej poszukać jest firmy, która zajmie się profesjonalnie archiwizacją dokumentów księgowych. Dzięki takim firmom nie trzeba się martwić, że coś zginie.

czdeRRR

Posty: 12

 
Wydaję mi się, że w internecie da się znaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na niektórych stronach możemy znaleźć również ceny i opinie innych klientów.

Marioleczka

Posty: 12

 
Metoda kaizen jest systemem małych kroczków, dzięki czemu w wolnym odstępie czasu możemy dojść do sukcesu w firmie lub w życiu prywatnym.

warter88

Posty: 8

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się znaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

namok

Posty: 14

 
Naturalnie, iż zna, metodę kaizen. Warto o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega zadowolony, tak jak i moi pracownicy.

Dragon

Posty: 7

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, lecz to jest niezwykle mała ilość.

Yuri20

Posty: 8

 
Monitoring należności, jak najbardziej pomoże Ci zarządzać i w terminie opłacać faktury. Jest to porządne rozwiązanie dla firm, które co miesiąc dysponują niezmiernie dużą ilość faktur.

Laleczka

Posty: 13